fbpx

  Blog

  Zrób kurs angielskiego, nie wychodząc z domu! Czyli kurs angielskiego przez Skype
  12.07.2018

  Znajomość języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym, jest niezbędna bez względu na branżę czy zajmowane stanowisko. Z przełożonymi, dostawcami, kontrahentami coraz częściej rozmawiamy w języku obcym. Rosnąca liczba turystów, którzy odwiedzają Polskę, zmusza również wszystkich związanych z obsługą klienta do przyswojenia języka angielskiego. Ciężkie podręczniki, dojazdy do szkoły językowej, sztywny plan zajęć – to już przeszłość. Aktualnie jedną z bardzo  efektywnych metod jest nauka przez Skype.

  Efektywna nauka dzięki niestandardowemu podejściu

  Skype daje możliwość zapisania się na indywidualne lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Brak konieczności dojazdu, możliwość wyboru lektora i dostosowania programu do własnych potrzeb, niższy koszt niż w przypadku zajęć stacjonarnych – to tylko część zalet takiej formy nauki. Do wyboru są wszystkie poziomy nauczania oraz kursy ze specjalistycznym branżowym słownictwem. Nauka może być dostosowana do zakresu konkretnego egzaminu.

  Kwestie techniczne oraz organizacyjne

  Nauka języka angielskiego przez Skype jest niesamowicie prosta oraz efektywna czasowo. Podczas zapisywania się na kurs warto uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze zmianą lektora, zmianą terminu zajęć oraz zawieszeniem kursu na przykład podczas urlopu. Organizatorzy z pewnością poinformują nas również: jakie urządzenia są najlepsze podczas nauki (wymagania sprzętowe) i czy musimy zakupić dodatkowe materiały. Zazwyczaj jest też kilka form płatności do wyboru oraz możliwość wystawienia FV. Po zdaniu testu końcowego otrzymujemy certyfikat.

  Nauka języka angielskiego przy Skype to innowacyjne podejście, które ma coraz większą liczbę zwolenników. Znalezienie odpowiedniego nauczyciela i możliwość dostosowania trybu oraz tempa nauki do własnych potrzeb to klucz do naukowego sukcesu. Dobry moment na rozpoczęcie nauki języka angielskiego jest właśnie teraz.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *