fbpx

  Kursy grupowe
  dla dzieci

  Angielski dla dzieci w szkole 3WAY w Toruniu

  Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, przez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe, wprowadza dzieci i młodzież w świat języka angielskiego. Dzieci oraz młodzież szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się w obcym języku.

  Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
  UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610
  Cennik

  Ceny kursów na rok szkolny 2023/2024

  Kurs Ilość godzin Szczegóły Cena kursu

  GRUPOWY DLA DZIECI

  grupa 6 osób

  8 h

  1h=45 min.

  1 x 2 h

  w tygodniu

  35  zł / h

  GRUPOWY DLA DZIECI

  grupa 10 osób

  8 h

  1h=45 min.

  1 x 2 h

  w tygodniu

  25  zł / h

   

  CO DOSTAJESZ:
  • Prowadzimy zajęcia już dla dzieci od 6 roku życia. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.
  • Im starsze dziecko, tym bardziej rozbudowany jest program nauczania. Dzieci i młodzież rozwijają słownictwo i stosują nowe zagadnienia gramatyczne. Obok tematów dotyczących otaczającego ich świata dzieci oraz młodzież uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.
  • Na późniejszym etapie nauki dzieci oraz młodzież potrafią już się komunikować i poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.
  • Dodatkowo nasze zajęcia pomagają w przygotowaniu dzieci i młodzieży do sprawdzianu ósmoklasisty.
  • Poza kursami dla dzieci w siedzibie szkoły prowadzimy również zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w szkołach państwowych na terenie Torunia i okolic. Prowadzimy zajęcia w Szkole Publicznej nr 5 przy ulicy Żwirki i Wigury oraz w Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy Rzepakowej. Kursy te odbywają się przed lekcjami lub po nich, a dzieci mogą korzystać z naszych zajęć na miejscu, w szkole do której uczęszczają. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy kontakt.

  SKONTAKTUJ SIĘ