fbpx

    Nauka języka
    rosyjskiego

    Rosja to największy kraj na świecie, a językiem tego kraju posługuje się około 300 mln ludzi. Po rosyjsku porozumiemy się nie tylko w samej Rosji, ale także na Białorusi, Ukrainie czy nawet Mongolii. Język rosyjski ocenia się jako niezwykle melodyjny. Wielu lektorów podkreśla także iż to właśnie Polacy, ze względu na liczne podobieństwa językowe, najszybciej uczą się języka rosyjskiego.

    W Polsce popularność języka rosyjskiego stopniowo rośnie. Z roku na rok zwiększa się liczba studentów wybierająca się na filologię rosyjską. Znajomość tego języka otwiera drzwi na wschodnią część świata, która uważana jest obecnie za dobre miejsce do rozwoju biznesu. Umiejętność komunikacji w języku rosyjskim dodatkowo ułatwia znalezienie pracy w naszym kraju.

    W związku ze zwiększającym się zapotrzebowaniem na znajomość języka rosyjskiego na obecnym rynku, nasze Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY oferuje kursy językowe zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe w zależności od potrzeb naszych kursantów. Lekcje odbywają się przede wszystkim w roku szkolnym, jednak organizujemy także kursy wakacyjne. Języka rosyjskiego nauczamy przede wszystkim niezwykle skuteczną metodą Direct, dzięki której każdy uczestnik naszego kursu pozbędzie się bariery językowej i bez żadnych problemów porozumie się w języku rosyjskim.