fbpx

    Nauka języka
    niemieckiego

    Język niemiecki to jeden z najczęściej używanych języków w Europie. Nie tylko w samych Niemczech, gdzie żyje ok. 81 mln ludzi, ale także w Austrii, Luksemburgu czy Lichtensteinu. Niemcy należą do grona najsilniejszych pod względem gospodarczym państw, dlatego też niemiecki jest drugim najczęściej używanym w kontaktach biznesowych językiem. Uważa się także, że obywatele Niemiec stanowią w wielu krajach najliczniejszą grupę turystów.

    W Polsce, głównie ze względu na położenie geograficzne i ogromnych możliwości zawodowych, niemiecki jest drugim (zaraz po angielskim) najpopularniejszym językiem w naszym kraju. Często wybierany jest także do nauki drugiego języka dodatkowego.

    Nasze Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY posiada szeroką ofertę kursów języka niemieckiego: dla osób chcących uczyć się dla własnych potrzeb, maturzystów i gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminów oraz dla pracowników firm, skupiające się na języku ogólnym, branżowym lub biznesowym. W zależności od potrzeb, oferujemy zajęcia indywidualne lub grupowe, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Organizujemy kursy w roku szkolnym, a także w okresie wakacyjnym. Podczas nauki korzystamy z konwersacyjnej metody Direct, która pozwala każdemu uczestnikowi naszych kursów na swobodne porozumiewanie się w języku niemieckim.