fbpx

  Nauka języka
  hiszpańskiego

  Językiem hiszpańskim, wbrew ogólnemu przekonaniu, posługują się nie tylko mieszkańcy samej Hiszpanii, ale także w krajach Ameryki Południowej oraz południowej części Stanów Zjednoczonych. Jest on językiem urzędowym w ponad 20 krajach. Poza kontynentem europejskim, jest on znacznie częściej używany w komunikacji niż język niemiecki czy francuski. Łącznie około 500 mln ludzi na całym świecie posługuje się językiem hiszpańskim. Ponadto Hiszpanie to niezwykle otwarty towarzyski naród, dzięki czemu rozmowa z nimi w ich rodowitym języku to sama przyjemność!

  W Polsce język hiszpański zadziwia swoim brzmieniem i oryginalnością. Hiszpania kojarzona jest z słońcem, plażą i zawsze uśmiechniętymi mieszkańcami, dlatego też języka hiszpańskiego najchętniej uczą się licealiści oraz młodzi studenci. Jednak na obecnym rynku coraz częściej możemy znaleźć oferty zajęć dla dzieci połączone z zabawą z hiszpańską muzyką i tańcami.

  Kurs hiszpańskiego
  Dynamiczne Centrum Językowe 3Way oferuje kursy z języka hiszpańskiego zarówno dla osób początkujących jak i tych, które reprezentują wyższy poziom znajomości tego języka. Prowadzimy zajęcia nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. W zależności od potrzeb naszych Klientów, lekcje prowadzone są w grupach lub indywidualnie. Nasz profesjonalny zespół lektorów języka hiszpańskiego naucza innowacyjną i niezwykle skuteczną metodą Direct, dzięki której każdy uczestnik kursy nauczy się przede wszystkim płynnej mowy i komunikacji w języku obcym. Nasze zajęcia prowadzone są zarówno w roku szkolnym jak i w okresie wakacyjnym.