fbpx

    Nauka języka
    francuskiego

    Francuski to oficjalny język w 32 krajach, a posługuje się nim ok. 200 mln ludzi mieszkających na pięciu kontynentach. Jest także jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej, a także roboczym w NATO i ONZ. Dodatkowo Francja co roku daje możliwość podjęcia studiów na prestiżowych wyższych uczelniach i przyjmuje ok. 300 tys. studentów z zagranicy. Ponadto francuski to międzynarodowy język kuchni, teatru, mody, tańca, architektury, a przede wszystkim miłości.

    W Polsce, język francuski uważa się za niezwykle dźwięczny i przyjemny dla ucha, a umiejętność posługiwania się nim wzbudza podziw i zachwyt. Ponadto z roku na rok przybywa do naszego kraju francuskich inwestycji, dzięki czemu znajomość języka francuskiego wpływa korzystnie dla osób poszukujących pracy.

    W Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY nauczamy języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania, oferując kursy grupowe lub indywidualne. Zajęcia skierowane są dla osób w każdym wieku, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Podczas prowadzonych lekcji stawiamy na umiejętności komunikacyjne, korzystając z Direct Metod, dzięki której każdy uczestnik naszego kursu rozwinie przede wszystkim swobodną i bezproblemową mowę w języku francuskim. Oferujemy zajęcia w roku szkolnym oraz kursy wakacyjne. Nasi profesjonalni lektorzy oraz Native Speaker skutecznie nauczą tego pięknego języka, a przede wszystkim niezwykłego francuskiego akcentu.