fbpx

  Nauka języka

  „Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.” Frank Smith

  Nauka języków obcych otwiera drzwi na świat, oferując nam mnóstwo nowych możliwości. Znając chociażby jeden język obcy, mamy sposobność pracować i uczyć się za granicą, podróżować do innych krajów, nawiązywać znajomości z obcokrajowcami, a także poznać zwyczaje i kulturę innych państw.

  Nauka języków obcych to nie tylko zawodowe czy prywatne korzyści. To także niezwykła gimnastyka umysłu, podczas której ćwiczymy pamięć krótko- i długoterminową, rozwijamy kreatywność czy podnosimy efektywność naszego mózgu. Dodatkowo ostatnie wyniki badań amerykańskich naukowców ukazują iż usprawniając umysł poprzez naukę języków obcych, możemy uchronić się przed chorobą Alzheimera czy opóźnić demencję starczą nawet o pięć lat! Ponadto umiejętność komunikowania się w innym języku daje nam ogromną satysfakcję i podnosi naszą samoocenę. Świadomość, że bariera językowa nie jest dla Nas żadnym problemem, wpływa pozytywnie na poczucie własnej wartości.

  W Polsce już dzieci w przedszkolu uczęszczają na zajęcia z języków obcych. Nie oznacza to jednak, że nie rozpoczynając nauki w tak młodym wieku, nie możemy tego zrobić w późniejszym czasie. Nie ma żadnych przeszkód by języków obcych uczyć się w każdym wieku! Jednak proces ten będzie się odrobinę różnił. Dzieci do pewnego wieku uczą się języków obcych stopniowo go przyswajając, wręcz naturalnie chłonąc. Natomiast z wiekiem, uczymy się go bardziej świadomie, skupiając się na tym co nas głównie interesuje.

  Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY oferuje kursy z:

  • Języka angielskiego
  • Języka niemieckiego
  • Języka rosyjskiego
  • Języka francuskiego
  • Języka włoskiego
  • Języka hiszpańskiego

  W swojej ofercie posiadamy kursy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów proponujemy zajęcia grupowe lub indywidualne. Prowadzimy lekcje języków obcych dla osób chcących uczyć się języka dla własnych potrzeb oraz dla uczniów przygotowujących się do egzaminów maturalnych czy gimnazjalnych. W naszej szkole językowej możliwe jest także zorganizowanie kursów dla firm, podczas których nauczamy języka ogólnego, branżowego lub biznesowego. Nasze zajęcia odbywają się głównie w roku szkolnym, jednak na korzyść naszych Klientów prowadzimy także kursy wakacyjne. Istnieje również możliwość nauki z domu poprzez Internetowy komunikator Skype. Na naszych zajęciach kładziemy przede wszystkim nacisk na komunikację, pracując nowoczesną metodą zwaną Direct Metod, dzięki której szybko i skutecznie przełamiesz barierę w mówieniu. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo promocji, w tym darmową lekcję pokazową, dzięki której przekonasz się, dlaczego warto uczyć się języków obcych w 3WAY Dynamicznym Centrum Językowym.

  Zapraszamy!