fbpx

  Blog

  Kurs hiszpańskiego strzałem w dziesiątkę!
  12.02.2018

  Perfekcyjna znajomość angielskiego to oczywiście swego rodzaju norma i konieczność w obecnych realiach panujących na rynku pracy. Tak więc już w przedszkolu rozpoczynamy swoją przygodę z nauką języka, co pozwala na sprawne jego opanowanie. Warto jednak rozważyć rozpoczęcie drugiego kursu językowego – znajomość dwóch języków zdecydowanie zwiększa możliwości zarówno zawodowe, jak i prywatne. Jeśli jednak zastanawiasz się, który język wybrać, sprawdź, jak duże możliwości daje znajomość hiszpańskiego.

  Otwórz drzwi swojej kariery i poznawaj świat

  Hiszpański jest 4 językiem pod względem liczby posługujących się nim osób na świecie – szacuje się, że używa go około 650 mln osób, a kolejne 100 mln stosuje go jako drugi język. Stanowi on język urzędowy aż w 21 państwach, a dodatkowo jest to również jeden z języków oficjalnych wielu ważnych organizacji międzynarodowych ONZ, UE, UNICEF, OPA, NAFTA, WHO, FIFA, UEFA, Interpol. Dodatkowo w Stanach Zjednoczonych jest to wręcz drugi nieoficjalny język – posługuje się nim znaczna część mieszkańców południowej części państwa. Fakty te mówią same za siebie: znajomość hiszpańskiego zdecydowanie ułatwi komunikację na wielu polach i da możliwość zatrudnienia w międzynarodowych firmach.

  Hiszpania, kraje Ameryki Południowej oraz pozostałe państwa, w których używa się hiszpańskiego, są bardzo atrakcyjnie turystycznie. Znając ten język, jesteśmy w stanie nie tylko doskonale się porozumieć z lokalną społecznością i wypoczywać bez zakłóceń, lecz także być jak najbliżej tamtejszej kultury.

   Kurs hiszpańskiego pozwoli więc osiągnąć satysfakcję zawodową oraz umożliwi poznawanie świata – nie czekaj i zapisz się już dziś!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *