Blog

Inwestycja w pracowników, czyli angielski dla firm
27.07.2018

Kursy językowe dla firm to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów podwyższenia kwalifikacji swoich pracowników. Znajomość języka angielskiego jest obecnie w wielu firmach po prostu wymogiem dla lepszego komunikowania się z klientami biznesowymi i współpracującymi korporacjami. Niezależnie od tego, jaki poziom języka mają pracownicy, dzięki takim kursom można osiągnąć dowolnie wyznaczony cel w niezwykle krótkim czasie.

Jak działają kursy językowe dla firm?

Szkoły języków coraz częściej poszerzają swoje oferty właśnie o taki rodzaj nauczania dorosłych osób. Program, który przedstawiony jest w ramach jednego kursu dla danej firmy, opiera się na indywidualnie dobranych parametrach. Kurs nie wygląda jak typowe zajęcia w szkole językowej, gdyż uwzględnia on potrzeby i wymagania konkretnego biznesu, sfery działalności firmy.

Program kursu powstaje na podstawie: specjalizacji korporacji; stanowiska każdego z pracowników, który miałby brać udział w kursie; poziomu znajomości języka, który chce się osiągnąć; czasu, który można poświęcić na naukę.

Kursy językowe dla firm opierają się na współczesnych metodach nauczania, w tym także na metodach interaktywnych i grach. Dzięki temu można nie tylko szybko nauczyć się języka, ale wprowadzić przyjazną atmosferę wśród współpracowników i umocnić ich więzi.

Zalety kursu językowego dla firm

Kurs językowy dla pracowników to inwestycja nie tylko w samych ludzi, ale także w prestiż i reputację swojego biznesu. Jakie jeszcze zalety można wyróżnić w takiej metodzie nauczania angielskiego?

  • Elastyczny grafik.

Godziny zajęć są dobierane indywidualnie do potrzeb danej firmy.

  • Wygoda dla pracowników.

Pracownicy nie muszą nigdzie jeździć i mogą uczyć się angielskiego dokładnie w tym samym miejscu, w którym pracują, w godzinach, w jakich najbardziej im to odpowiada.

  • Indywidualne podejście.

Sposób nauczania i metody są dobrane indywidualnie do specjalności biznesu, tak by przydawały się pracownikom w miejscu pracy (np. słownictwo prawnicze, finansowe, z zakresu usług i handlu itp.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *