fbpx

  FAQ

  Jak zapisać się na kurs we 3WAY?

  Krok 1. Zadzwoń do nas (500 501 906) – opowiemy Ci o naszej ofercie i odpowiemy na Twoje dodatkowe pytania.
  Krok 2. Telefonicznie umów z nami termin rozmowy z naszym lektorem.
  Rozmowa potrwa ok. 15 minut, podczas których lektor pozna Twój komfort mówienia w danym języku i podpowie, który poziom według naszej skali już opanowałeś, a od którego należy zacząć dalszą naukę.
  Krok 3. Przyjdź do nas w umówionym terminie, napełnij kubek zawsze dostępną w naszej kawiarce kawą lub herbatą i ruszaj porozmawiać z naszym lektorem : )
  Krok 4. Już po? To zapraszamy do sprawdzenia jak wyglądają nasze zajęcia! Po rozmowie z lektorem zapraszamy Cię na ok. 15 minut zajęć grupy, która akurat odbywa zajęcia – w roli Obserwatora! To świetna okazja do tego, żeby samemu przekonać się jak przeprowadzane są zajęcia we 3WAY : )
  Krok 5. Wszystkie kroki za Tobą? Wróć do Sekretariatu 3WAY, gdzie na podstawie informacji od Lektora, wspólnie ustalimy jaka grupa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Chętnie wszystko wyjaśnimy i dołożymy wszelkich starań, abyś odwiedzał(a) nas zawsze z przyjemnością! : )
  Krok 6. Rozpocznij kurs w ustalonych terminach razem ze swoją grupą – zawsze będziemy na Ciebie czekać z uśmiechem i odpowiedziami na Twoje pytania! : )