Blog

Korzyści płynące z wczesnej nauki języka angielskiego
01.08.2017

{:pl}Język angielski to jeden z najpopularniejszych języków na świecie, który zna około 1/3 całej naszej populacji. Angielski to język dyplomacji i biznesu, a posługiwanie się nim otwiera przed nami wiele możliwości. Uważa się, iż jest to jeden z najłatwiejszych języków do opanowania, jednak im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym lepsze efekty w nauce możemy osiągnąć w przyszłości. Dlatego też warto rozpocząć naukę języka angielskiego już w wieku przedszkolnym.

Angielski jest kluczowy dla przyszłości dziecka. Im wcześniejszy kontakt z językiem angielskim, tym większa pewność osiągnięcia znacznie wyższego poziomu jego opanowania w dalszym procesie edukacyjnym. Ponadto nauka języków od najmłodszych lat wpływa na rozwój umysłowy dziecka. Maluchy uczą się języka angielskiego, naturalnie go „chłonąc”, przyswajają go znacznie łatwiej niż w późniejszym wieku. Podnosi się ich świadomość językowa, rozwija mowa, a co za tym idzie zwiększa się chęć komunikowania z innymi. Dzieci, ucząc się języka, nie czują się onieśmielone czy niepewne, przyswajają go w sposób spontaniczny, nie bojąc się popełniania błędów. Ponadto dziecko kształtuje w sobie cenne wartości, takie jak tolerancja, wyrozumiałość i życzliwość oraz poznaje nową kulturę i społeczność.

Angielski dla dzieci w szkole Toruń

Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY oferuje kurs języka angielskiego w Toruniu dla dzieci od 6 roku życia. Zajęcia prowadzimy metodą Direct Kids, która skupia się głównie na rozwoju komunikacji w języku obcym. Naszym celem jest jak najlepsza edukacja języka angielskiego od najmłodszych lat i pełne rozwinięcie umiejętności językowych zapewniających dobry start w dorosłym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *